Loading

Ara

Web Tasarım

İhtiyaçlarına yönelik kreatif çözümler ve pratik bir kullanıcı deneyimi.

Değişen dünyada, internet en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu bağlamda interneti doğru ve etkin kullanmak da biz kullanıcıların elindedir. Özellikle bu çağda, web tasarım çok önemli bir noktada duraktadır. Ne iş yaparsanız yapın, ne kadar iyi yaparsanız yapın, güzel bir web siteniz yoksa yarım kalmışsınızdır. Gerek size, gerekse diğer insanlara faydalı olabilmek için web tasarımı çok önem arz etmektedir.

Aslında web tasarımın doğrusu web yazılım olsa da halen insanlar web tasarım olarak bilmektedir. Yani, sizin bir siteniz olacak ise bunu önce görsel olarak tasarlamanız gerekmektedir. Sonrasında, bu görsel tasarımınız web sitesine dönüşecektir. Web görselinizi grafikerler yapacağı gibi internet ortamında çok fazla seçenek vardır.

Şimdi siz bir web tasarımı yaptırmak istediğinizde, kafanız biraz karışacaktır. Bu bağlamda 100TL ye de bir web tasarımı yaptırabilecekken 100binlerce liraya da web tasarımı yaptırabilmektesiniz. Peki nedir bu durum diye sorabilirsiniz. Öncelikle size bu konuda danışmanlık yapacak doğru ekibi bulmanız şarttır. Gelin beraber bir web tasarımının değerini ve yol haritasını yapalım.

1- İlk olarak ne yaptırmak istediğiniz çok önemli. Şöyle ki, web tasarımı sizin sanal ortamda vitrininiz olacağı için doğru bir başlangıç yapmak istemeniz gayet normal. Ama yine de, size nasıl bir site lazım olacağını doğru belirlemek gerek.

2- Bütçenize göre çözüm üretebilen bir firma ve ya ekibe bakmanızı da tavsiye ederiz. Bu bağlamda Net Dünyası ailesi olarak her bütçeye uygun web tasarım çözümleri sunmaktayız. 

3- Süreç de oldukça önemli bir etkendir. Web tasarım yaptırmak istiyorsanız ama çok zamanınız yok ise, bu aşamada bütçe de ikinci planda kalabilir.

Kısaca web tasarımı yaptıracaksınız işi bilen bir ekibe ve ya firmaya danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Net Dünyası web tasarım konusunda size alternatif web sitesi çözümleri sunmaktadır. 

Net Dünyası ayrıca web tasarım konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi

Özel web sitesi yerine yüksek yazılım bedelleri ödemeden, pratik bir şekilde kendi web sitenizi veya şirketinizin kurumsal web sitesini kurmak ve marka değerinizi yükseltmek isteyen herkes için hızlı ve basit şekilde kurulmasını sağlayan bir sistemdir.

Özel Yazılımlı Web Tasarım

Özel Yazılımlı Web Tasarım

Özel yazılımlı web tasarım ile daha güvenli, farklı ve kurumsal web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Günümüzde akıllı telefonlar yaşantımızın bir parçası olmuştur. Bilgisayarlar ve diğer cihazlar gibi taşıma derdi olmadığı için çoğu insan bilgisayar veya diğer araçlar yerine telefondan internete girmeye başlamışlardır. Mobil siteler internet hareketlerinin ortalama %70’ini oluşturmaktadır.

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım değişen dünya şartlarında dijital dünyanın değeri her geçen gün artmaktadır. Bir zamanlar bir çok firma "Ne yapacağız interneti bizim müşterilerimiz var, düzenimiz güzel." şeklinde yorumlarda bulunuyorlardı... Ancak gelin görün ki artık dijital dünya lüks değil zorunluluk oldu.

Yukarı