Web Tasarım

Kişiye Özel Web Tasarım
Kişiye Özel Web Tasarım
Kişiye Özel Web Tasarım

ND

Şahsıma Özel Web Sitesi Olur mu?
Tabi ki neden olmasın. İlla bir kurum olmak zorunda değilsiniz. Genelde web tasarım hizmetinin amacı, kurumlara yönelik olsa da, Net dünyası olarak kişileri de düşünüyoruz. Daha doğrusu bu konuda çokça tecrübe edindik. Size özel bir web siteniz olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Fikrinize veya projenize çok şey katabiliriz.
Belki de en önemli mesele budur. Çünkü, bazen kullanıcı boyutunda gözükmeyen eksi ve artılar net dünyası tarafından daha önce tecrübe edildiği için, size çok şey katabiliriz. Örneğin, projenizin size neler katabileceğini, ya da ne kadar maliyeti olacağını, veya ne kadar süreceği gibi detayları. Bir projede sizin göremediğiniz ya da tecrübe etmediğiniz o kadar çok şey var ki inanamazsınız. Emin olun size projeniz için her detayı söylüyoruz. Hatta projeniz sizin için ideal bir proje değilse onu bile söylemekten çekinmiyoruz. 

Süreç nasıl olacak?
Burası da oldukça önemlidir, çünkü bir web sitesi ya da bir web projesi yaptıracağınız zaman hangi aşamalardan geçeceğinizi açık açık bilmeniz gerekmektedir. Çünkü, siz de ona göre bir yatırım yapacak ve sürece göre emek vereceksiniz. Sizi en kısa yoldan, en iyi yazılım ile nasıl ilerletiriz bunu düşünüyoruz. Yani, hedefinize giden en hızlı ve başarılı yolu size gösterebiliriz.

Site trafik bilgisi okumak çok önemlidir. Çünkü sitenizin trafik değerlerini görerek çok daha verimli işler yapabilirsiniz. Ne yaptığınız, nereye gittiğiniz, ve nereden trafik aldığınız önemlidir. 

Fiyat:
Bir yola çıkacaksınız, elbette ilk aklınıza gelen şeylerden biri işin maliyeti. Net dünyası olarak, fiyatlarımız oldukça makuldür. Yaptıracağınız işi bizim kalitemizde yapacak firmalara göre, inanılmaz fiyat avantajları sunacağımıza emin olabilirsiniz. Bu bağlamda, bizden fiyat teklifi almadan projenize başlamamanızı tavsiye ederiz.

Bir fikir de bizde alın. 

© 2000 - 2021 Copyright Net Dünyası, Bütün hakları saklıdır