Dijital Hizmetler

VR 360 Prodüksiyon
VR 360 Prodüksiyon
VR 360 Prodüksiyon

ND

Şirketinizin tanıtımı yapmak ve hitap ettiğiniz müşteri kitlesine gerçeğe yakın bir deneyim yaşatmanız için VR 360 prodüksiyon hizmeti veriyoruz.

Doğru yapılmış bir VR 360 videosu ile şirketinizin kurumsallığını ve prestijini kolayca arttırabilirsiniz. Kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatmanın yanı sıra müşteri ve çalışanlar arasında ki bağı da güçlendirebilirsiniz. Firmanızın etkinlik, kampanya, ürün tanıtımı, şirket tanıtımı gibi işlemlerini VR 360 prodüksiyon hizmetimiz ile herkese kolayca aktarabilirsiniz. Kaliteli bir işin ortaya çıkması için hizmeti alacağınız firmanın ekipmanlarının ve ekibinin profesyonel olması gerekmektedir. Net Dünyası profesyonel yazılım ekibi ve ekipmanları ile insanları, daha önce gidebilmeyi hiç mümkün görmedikleri yerlere götürüp unutulmaz deneyimler yaşatmanızı sağlamaktadır.

 

360 Derece Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Normal kameraların aksine 360 VR video çekilirken 2 adet farklı kamera kullanılır. Kullanılan kameraların biri Ricoh Theta adı verilen hızlı çekim kamerasıdır. Diğeri ise çekimlerin birleştirilmesini sağlayan goPro kameradır. Bu tarz kameraların 360 derece çekim yapabilme özelliği vardır. Buda kullanıcıyı videoyu izlerken oradaymış gibi hissettirmektedir.

360 Prodüksiyon konusunda verdiğimiz hizmetler;

  • 360 video çekimi,
  • 360 fotoğraf çekimi,
  • 360 canlı yayın çekimi,
  • 360 sanal tur alanlarıdır.

 

VR 360 Prodüksiyon Fiyatları

VR 360 prodüksiyon fiyatları çekilecek olan sektör, süre, alan büyüklüğü gibi konulara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kullanıcıların, fiziksel dünyanın dışında ya da benzer ortamlarda, sanal nesnelerle etkileşim kurabilmesi için, dünya da ilk sayılacak projelerimiz hakkında daha detaylı ve fiyat bilgisi almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

© 2000 - 2021 Copyright Net Dünyası, Bütün hakları saklıdır