Loading

Ara

Google Seo

Net Dünyası olarak size Google Seo konusunda etkin çözümler sunuyoruz.

Çok iyi bir web sitesi veya e-ticaret sitesi yaptığınızı düşünelim. Tasarımı ve içerikleri yerli yerinde ama siteniz ziyaretçi almıyor. Bu sebeple başta Google olmak üzere arama motorlarında çıkmak zorundasınız. Sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını istediğinizde Net Dünyası olarak size Google Seo konusunda etkin çözümler sunuyoruz.

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) diğer adıyla Google Seo arama motorlarında üst sıralarda yer alınmasını sağlayan çalışmalar bütünü olup, web sitelerinin daha iyi anlaşılmasını ve taranmasını amaçlamaktadır. Bu çalışmalar sayesinde başta Google olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer alırsınız. Bunun anlamı bilinirliğinizin ve görünürlüğünüzün artması demek olup aynı zamanda daha büyük kitlelere ulaşma imkanı yakalamanız anlamına da gelmektedir. Dolayısıyla bu durum yeni müşteriler edinmenizi ve büyümenizi kolaylaştıracaktır.

Son dönemlerde kişi ve kurumların ivedilikle yöneldiği bir konu olarak Google Seo üzerinde önemle durulması gereken bir alandır. Hatta bazı firmalar bu durum karşısında ayrı bir bütçe ve ayrı bir departman oluşturma yoluna gitmektedir. Bu yüzden artan rekabet koşullarında sizlerin de bu çalışmalara önem vermeniz gerekmektedir.

Etkileri açısından Google Seo faaliyetleri oldukça geniş kapsamlı olup, uzun vadeli düşünülmesi gereken çalışmalardır. Anlık geri dönüşlerin beklenmesi doğru olmayacaktır. Bu yüzden alanında uzman bir ekiple çalışmanız önemlidir.

Peki biz Net Dünyası olarak konu Google Seo çalışmaları olduğunda ne gibi imkanlar sunuyoruz size?

  • Bakıldığında bu çalışmalarda doğru analiz etmek önemlidir. Bu sebeple öncelikle sitenizin ve var olan sosyal medya hesaplarınızın analizini yapıyoruz. Kullandığınız görsellerin ve içeriklerin uygunluğunu inceliyoruz.  Uygun olmayan içerikleri revize edip, yeni içerikler oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Ayrıca doğru bir yol haritası belirlemek adına rakiplerinizin de analizini yapıyoruz.
  • Google Seo çalışmaları için hayati bir öneme sahip olan ve sitenize uğrayan kullanıcı sayısını arttırmak adına anahtar kelime araştırması yapıyoruz.
  • Sitenizin ziyaretçi trafiğini arttıracak doğru anahtar kelimelerle içeriklerinizi şekillendirmenizi sağlıyoruz.
  • Siteniz için önemli olan referans niteliğindeki başka sitelerden gelen bağlantılar almanızda destek oluyoruz.
  • Aynı zamanda sizleri ilerlemelerinizden haberdar ediyor, yaptığımız çalışmaları rapor ediyoruz.

 

Belirtmeliyiz ki Net Dünyası olarak her bütçeye uygun çözümler sunmaktayız. Arama motorlarına uyumlu web sitelerine sahip olmanız için gereken tüm hizmetleri vermekteyiz. Sadece anahtar kelime bazlı değil, sahip olduğunuz web sitesinin bütünüyle uyumlu olması gerektiğinin bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda söz konusu Google Seo olduğunda  siz de bizimle çalışmak isterseniz sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ofisimizde ziyaretimize de gelebilirsiniz.


Yukarı